Zdjęcia biznesowe
headshots
fotografia wizerunkowa
sesja korporacyjna 

Zapraszam do skorzystania z oferty na zdjęcia biznesowe fotografia wizerunkowa sesja korporacyjna headshots. Odpowiednio wykreowany wizerunek osobisty oraz biznesowy wizerunek firmy to podstawa sukcesu. Jak bardzo w dzisiejszych czasach jest ważny, wiedzą doskonale menedżerzy firm (warto zatem wykonać odpowiednie zdjęcia, biznesowe – wizerunkowe – również do CV czy np. headshots do LinkedIn lub GoldenLine, albo Facebook).
W wykonywanych zdjęciach biznesowych staram się zawrzeć wizerunek i charakter osób, pełnioną przez nie funkcję jak również charakter miejsca ich pracy, tak by wszystkie te elementy spójnie kreowały osobisty lub biznesowy wizerunek moich klientów.

BUDOWANIE WIZERUNKU

Zdjęcia biznesowe, headshots, fotografia wizerunkowa dla firm i osób prywatnych, ma na celu wyeksponować wszystkie najlepsze cechy wyglądu, wizerunku osoby, która do mnie przychodzi, tak by zdjęcie prezentowało jak najlepiej jej pozytywne i najbardziej wartościowe cechy charakteru, wykonywany zawód, prowadzony biznes, zainteresowania, czy też sposób spędzania wolnego czasu. Jednym słowem – Twój biznesowy wizerunek profesjonalisty.

Prezes, manager, dyrektor, aktor/ka, model/ka, student/ka, każdy mężczyzna i każda kobieta na pewnym etapie kariery potrzebuje zdjęć w odpowiedni sposób przedstawiających swój wizerunek. Zdjęć, które mogą przyczynić się do rozwoju kariery przez odpowiednią prezentację biznesowego wizerunku (czy np. headshots), w CV, serwisie społecznościowym jak np. Facebook, LinkedIn, czy GoldenLine, czy zdjęć biznesowych, wizerunkowych na własnej lub firmowej stronie www.
Dla Ciebie podejmę się zbudowania takich zdjęć, a jeżeli masz jakieś sugestie lub życzenia co do stylizacji czy miejsca, mów śmiało, zawsze jestem gotowy by je zrealizować.
To będą Twoje zdjęcia – Twój biznesowy wizerunek profesjonalisty.
Zdjęcia wykonuję w studio fotograficznym w Warszawie lub w plenerze, lub też w siedzibie klienta.

Zdjęcia biznesowe fotografia wizerunkowa sesja korporacyjna

ZREALIZUJ SWOJĄ WIZJĘ

Inwestujesz w swoją przyszłość. Zysk może się okazać wyjątkowo korzystny – w stosunku do niewygórowanych kosztów wykonania sesji biznesowej zdjęciowej.

Wycena zdjęć wizerunkowych (np. headshots) jest indywidualna i uzależniona od wielu czynników, proszę o wiadomość na email z opisem sesji.
Przy opisie zapytania o zdjęcia przydatne jest zapoznanie z linkami poniżej.

Ceny NETTO. Wystawiam faktury VAT.
Oferta jest elastyczna, w przypadku specjalnych warunków lub pytań proszę o email lub tel.
Koszty dodatkowe (np. miejsca zdjęć jak studio, itp.), ponosi klient.
W Warszawie dojazd gratis.

A MOŻE…

POTRZEBUJESZ ZDJĘĆ SWOICH PRACOWNIKÓW?

Dobrze trafiłeś!
Wykonuję również zdjęcia korporacyjne – portrety, zdjęcia pracowników do identyfikatorów (jak do dowodu), na stronę www, do stopki w email (tzw. headshots), jak również zdjęcia w ramach budżetu dla pracowników.

Zdjęcia korporacyjne, dla pracowników, wyceniam indywidualnie. Zapraszam do kontaktu.

Miałem przyjemność pracować min. dla:

REGUS MANAGEMENT Sp. z o.o.

COCA-COLA POLAND SERVICES Sp. z o.o.

LINKLATERS POLAND sp. z o.o.

ZAPRASZAM!