Serdecznie zapraszam na Fotograficzny wieczór panieński.
Wieczór panieński to, jak podaje Wikipedia : ) – “zwyczajowe przyjęcie urządzane dla panny lub przez nią samą przed ślubem. Wieczór panieński spędzany jest w wyłącznie w towarzystwie osób płci żeńskiej i w założeniu ma być ostatnią okazją do zażycia przyjemności niedostępnych po ślubie”.
Czasy się zmieniają, więc skład oraz treść zabaw wieczoru panieńskiego również. Fotograficzny wieczór panieński, co fakt, nie będzie dostępny po ślubie, ale już sama fotografia i związane z nią zalety – jak najbardziej : ) gdyż będzie to pamiątka, która towarzyszyć będzie Pannie Młodej i jej przyjaciółkom do końca życia.
Poniżej przedstawiam przykładowe zdjęcia z takiego wieczoru : )

Jak przygotować się na fotograficzny wieczór panieński? Można to ująć w kilku punktach:

  • zebrać grupę do 9 lub 11 osób
  • przygotować stroje, najlepiej w jakiejś stylizacji, np. wiosennej, wojskowej, pin-up, plażowej, itp., itd. : )
  • jeśli nie decydujecie się na skorzystanie z usług naszej dyplomowanej wizażystki, należy samemu przygotować make-up dostosowany do wybranej stylizacji. Trzeba również zabrać ze sobą kosmetyki, tak by przed sesją dokonać odpowiednich poprawek, np. zmatowić skórę.
  • należy również, w zależności od stylizacji przygotować odpowiednie obuwie i bieliznę. Można też oczywiście nie korzystać z obuwia, jeśli stylizacja na to pozwala.
  • na sesji można korzystać z alkoholu w rozsądnych ilościach, czasami jest to wręcz konieczne : )
    alkohol, jak by nie było, rozluźnia nie co atmosferę i niweluje stres występowania przed obiektywem.
fotograficzny wieczór panieński jacek daszewski

ZAPRASZAM!